Oferta hurtowa

Oferujemy wysokiej jakości podpórki do roślin, które doskonale sprawdzą się jako asortyment w kwiaciarniach, centrach ogrodniczych oraz stacjonarnych i internetowych sklepach, które oferują akcesoria do kwiatów. Oferta hurtowa skierowana jest przede wszystkim do firm, które chcą zaopatrzyć się w większe ilości naszych produktów.

Dokonując zakupów hurtowych, mają Państwo możliwość skorzystania ze specjalnej oferty, w której oferujemy nasze produkty w atrakcyjnych cenach. Warunki współpracy ustalane są indywidualnie w taki sposób, aby jak najlepiej odpowiadały potrzebom i wymaganiom naszych klientów. Przy stałej współpracy uzyskać można najlepsze możliwe warunki cenowe.

Oferujemy dwa sposoby współpracy. Pierwszym z nich jest złożenie zamówienia za minimum 800 zł na własny asortyment. Drugą metodą jest dropshipping – po otrzymaniu etykiety wysyłkowej nadajemy paczkę z zamówionymi produktami. Jeśli poszukują Państwo sprawdzonych i wytrzymałych podpórek do roślin w korzystnej cenie, zapraszamy do współpracy!
Shopping Cart