Oferta hurtowa Plantastick | Stała współpraca dla kwiaciarni i sklepów z akcesoriami do roślin
blank

Oferta hurtowa

Oferujemy wysokiej jakości podpórki do roślin, które doskonale sprawdzą się jako asortyment w kwiaciarniach, centrach ogrodniczych oraz stacjonarnych i internetowych sklepach, które oferują akcesoria do kwiatów. Oferta hurtowa skierowana jest przede wszystkim do firm, które chcą zaopatrzyć się w większe ilości naszych produktów.

Dokonując zakupów hurtowych, mają Państwo możliwość skorzystania ze specjalnej oferty, w której oferujemy nasze produkty w atrakcyjnych cenach. Warunki współpracy ustalane są indywidualnie w taki sposób, aby jak najlepiej odpowiadały potrzebom i wymaganiom naszych klientów. Przy stałej współpracy uzyskać można najlepsze możliwe warunki cenowe.

Oferujemy dwa sposoby współpracy. Pierwszym z nich jest złożenie zamówienia za minimum 800 zł na własny asortyment. Drugą metodą jest dropshipping – po otrzymaniu etykiety wysyłkowej nadajemy paczkę z zamówionymi produktami. Jeśli poszukują Państwo sprawdzonych i wytrzymałych podpórek do roślin w korzystnej cenie, zapraszamy do współpracy!

Oferta B2B Plantastick

Już teraz możesz poszerzyć asortyment swojego sklepu o produkty Plantastick!

Jesteś właścicielem kwiaciarni i szukasz doskonałego sposobu, aby wzbogacić asortyment swojego sklepu i zyskać przewagę konkurencyjną? W Plantastick oferujemy Ci niezwykłą okazję — hurtowy zakup podpórek do roślin, który przyniesie Ci liczne korzyści i pozwoli podnieść jakość obsługi klientów.

Mamy przyjemność zaproponować atrakcyjną ofertę hurtową, skierowaną do kwiaciarni, centrów ogrodniczych oraz mniejszych i większych sklepów stacjonarnych czy internetowych. Szukasz wysokiej jakości akcesoriów do roślin doniczkowych? W Plantastick z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania!

Wyposażenie kwiaciarni — wybierz podpórki do roślin

Oferujemy szeroki wybór podpórek do roślin, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze produkty są starannie wykonane z wytrzymałych i trwałych materiałów, gwarantując nie tylko stabilne podparcie dla roślin, ale także estetyczny wygląd. Dzięki różnorodności wzorów i stylów znajdziesz podpórki idealnie dopasowane do charakteru Twojej kwiaciarni, dodając wyjątkowego uroku wszystkim kompozycjom roślinnym.

Zaopatrzenia kwiaciarni to nie tylko rośliny. Aby rozwijać swój biznes, warto wychodzić naprzeciw potrzebom klientów. Planując zaopatrzenie do kwiaciarni, nie możesz zapomnieć o akcesoriach do roślin doniczkowych. W Plantastick możesz zaopatrzyć się w produkty najwyższej jakości.

Podpórki do roślin nie tylko zapewniają stabilność, ale także podkreślają walory wizualne roślin dostępnych w Twojej ofercie. Dzięki nim Twoje kwiaty będą prezentować się jeszcze piękniej, przyciągając uwagę klientów i wyróżniając się na tle konkurencji

Profesjonalne i estetyczne prezentacje roślin są kluczem do przyciągania klientów, a tym samym do zwiększania sprzedaży. Wybierając nasze podpórki, inwestujesz w jakość i profesjonalizm, który odbije się pozytywnie na Twoim biznesie.

Złóż hurtowe zamówienie i wykorzystaj podpórki do zaaranżowania swojej kwiaciarni

W kwiaciarni ważne jest efektywne wykorzystanie przestrzeni, aby zaprezentować jak najwięcej roślin. Nasze podpórki do roślin są nie tylko doskonałym narzędziem do podparcia roślin, ale także umożliwiają stworzenie wielopoziomowych prezentacji. Dzięki nim wykorzystasz przestrzeń w Twojej kwiaciarni w sposób inteligentny i atrakcyjny, maksymalizując widoczność i dostępność dla klientów.

Asortyment do kwiaciarni – zwiększ zaopatrzenie i zadbaj o swoich klientów

Zakup hurtowy podpórek do roślin umożliwia Ci nie tylko zaspokojenie bieżących potrzeb Twojej kwiaciarni, ale także budowanie długoterminowych relacji z klientami.

Stabilność i estetyka, jaką zapewniają nasze podpórki, przyczyniają się do zadowolenia klientów, którzy będą wracać do Twojej kwiaciarni, znając wysoką jakość oferowanych produktów. Tym samym, zwiększa się szansa na lojalność klientów i generowanie powtarzalnych zakupów.

Wybierz dogodne warunki współpracy

W Plantastick zapewniamy naszym klientom możliwość współpracy poprzez złożenie zamówienia hurtowego na własny asortyment kwiaciarni. Niezależnie od tego, jaki charakter ma Twój biznes, bez problemu możesz skorzystać właśnie z tej opcji. Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia dodatkowych szczegółów i warunków umowy.

W ofercie hurtowej minimalna wartość zamówienia w to 800 zł, co daje dużą elastyczność w wyborze produktów i ich ilości. Możesz swobodnie komponować swoje zamówienie, aby dopasować je do potrzeb Twojego biznesu. Wybierz wszystkie rodzaje dostępnych podpórek do roślin lub wzbogać zaopatrzenie kwiaciarni tylko o konkretne modele.

Czym jest dropshipping?

Dropshipping to model biznesowy, który pozwala sprzedawcom na oferowanie produktów, takich jak podpórki do roślin w przypadku Plantastick, bez konieczności przechowywania ich w swoim magazynie.

W tym modelu Ty, jako sprzedawca, przyjmujesz zamówienie bezpośrednio od swojego klienta i przekazujesz je bezpośrednio do nas, a następnie my zajmujemy się całą logistyką dostarczenia produktu do Twojego klienta — pakowaniem, wysyłką i dostawą. 

Dzięki dropshippingowi możesz korzystać z szerokiego asortymentu produktów oferowanych przez Plantastick, nie ponosząc ryzyka związanego z magazynowaniem towarów. Będzie to dla Ciebie szczególnie korzystne rozwiązanie, jeśli chcesz rozszerzyć asortyment kwiaciarni i swoją ofertę o podpórki do roślin, jednak nie posiadasz miejsca i możliwości na przechowywanie dodatkowych produktów.

Proces dropshippingu w Plantastick jest prosty. Po otrzymaniu zamówienia od sprzedawcy Plantastick przygotowuje zamówione podpórki do roślin i nadaje paczkę z produktami. W efekcie klient otrzymuje zamówione produkty bezpośrednio od Plantastick, a Ty jako sprzedawca nie musisz martwić się o magazynowanie, pakowanie czy wysyłkę.

Dropshipping w Plantastick zapewni Ci wygodę i elastyczność w prowadzeniu biznesu, równocześnie umożliwiając oferowanie klientom wysokiej jakości podpórek do roślin bez konieczności angażowania dodatkowych zasobów i logistyki.

Dzięki temu modelowi współpracy zyskasz możliwość skoncentrowania się przede wszystkim  na promowaniu i rozwoju swojej marki, jednocześnie czerpiąc korzyści z jakościowych produktów oferowanych przez Plantastick. Wzbogać asortyment kwiaciarni bez ryzyka strat.

Dogodne warunki współpracy

Przy stałej współpracy z Plantastick, istnieje możliwość negocjacji korzystnych warunków cenowych, które są uzależnione od ilości i częstotliwości składanych zamówień. Jest to szczególnie atrakcyjne dla firm, które regularnie zamawiają większe ilości podpórek do roślin i mają zamiar kontynuować z nami długoterminową współpracę. Dajemy Ci gwarancję tego, że poszerzając zaopatrzenia kwiaciarni w nasze podpórki, dzięki ich jakości z pewnością zechcesz wprowadzić je do stałej oferty swojego sklepu.

W Plantastick doceniamy lojalność i zaangażowanie naszych stałych klientów i staramy się nagradzać ich za stałą współpracę. Przy ustalaniu warunków cenowych, uwzględnia się ilość zamawianych podpórek oraz częstotliwość składanych zamówień. Im większa ilość zamawianych produktów i regularność zamówień, tym większe możliwości uzyskania preferencyjnych cen.

W naszej działalności dążymy do budowania trwałych relacji z klientami i tworzenia partnerstwa opartego na wzajemnym zrozumieniu i korzyściach.

Jeśli chcesz zwiększyć zaopatrzenie kwiaciarni i nawiązać z nami stałą, zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu omówienia szczegółów i negocjacji korzystnych warunków cenowych, które będą odpowiadać Twoim potrzebom i przyczynią się do sukcesu Twojego biznesu.

Zyskaj jakościowe zaopatrzenie do kwiaciarni

Plantastick to niezawodny partner w zaopatrzeniu i wyposażeniu kwiaciarni. Nasza oferta hurtowa obejmuje szeroki asortyment wysokiej jakości akcesoriów do kwiatów, które przyczynią się do sukcesu i zwiększenia sprzedaży.

Oferujemy kompleksowe wyposażenie, wsparcie w doborze produktów oraz elastyczne warunki współpracy, dopasowane do indywidualnych Twoich potrzeb. Wypróbuj akcesoria do kwiaciarni od Plantastick i zyskaj zadowolenie swoich klientów!

Skorzystaj z naszej oferty hurtowej i wprowadźcie do swojej kwiaciarni niepowtarzalna jakość.

Shopping Cart